Haber
13 Nisan 2021 - Salı 11:39
 
ŞAYİR’DEN ‘MİLLET BAHÇESİ’ DESTEK TEŞEKKÜRÜ!
DİLOVASI Haberi
ŞAYİR’DEN ‘MİLLET BAHÇESİ’ DESTEK TEŞEKKÜRÜ!

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in seçim beyannamesinde yer alan Millet Bahçesi’nin ihalesi Ankara’da gerçekleşti. Şayir, millet bahçesi konusunda desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

218 bin 652 m2 alana yapılacak olan ve içerisinde; tema bahçeleri, piknik alanı, yürüyüş parkurları, dinlenme, spor ve çocuk oyun alanları ve diğer donatı alanlarının da yer alacağı Dilovası Millet Bahçesi’nin ihalesi dün TOKİ, tarafından gerçekleştirildi. Millet Bahçesi’nin yapımına birkaç ay içinde başlanacağı öngörülüyor.

DİLOVASI’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK

Dilovası Millet Bahçesi’nin, ilçenin çehresini değiştireceğini belirten Başkan Şayir, yaptığı açıklamada, “Seçim beyannamemizde halkımıza taahhüt ettiğimiz bir projemizin daha gerçekleşecek olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemiz ve bölge halkımızın faydalanacağı piknik ve spor alanlarıyla ilçemize çok yakışacak Dilovası Millet Bahçesi’nin ihalesi dün itibariyle gerçekleştirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından çalışmalara en kısa zamanda başlanacak.

BAŞKAN ŞAYİR’DEN TEŞEKKÜR

Halkımıza hizmet konusunda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a teşekkür ediyorum.  İlçemiz adına bu büyük hizmetin kazandırılmasında emeklerinden ötürü İl Başkanımız Mehmet Ellibeş’e, Kocaeli Milletvekillerimize, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a ve İlçe Başkanımız İlhan Yıldırım’a şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞAYİR’DEN, ‘MİLLET, BAHÇESİ’, DESTEK, TEŞEKKÜRÜ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı