Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 16:48
 
“Sahildeki otopark sorununa çözüm bulun!”
DARICA Haberi
“Sahildeki otopark sorununa çözüm bulun!”

Darıca’da kesilen araç cezaları vatandaşları bunalttı. Tam kapanma döneminde yeterince bunaldıklarını vurgulayan Darıcalılar, “Sahildeki otoparklar yoğunluğu kaldırmıyor bu yüzden de mecburi park yapılıyor. Hâl böyle olunca da her park edene ceza yazılıyor” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Darıca’daki trafik cezaları araç sürücülerini canından bezdirmiş durumda. Darıca’da vatandaşlara kesilen araç cezalarına isyan eden araç sürücüleri, tam kapanma döneminde bunaldıklarını, havaların ısınmasıyla yeni yeni dışarı çıktıklarını söyleyerek, Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a çağrıda bulundu. Yeterli otopark olmadığını, olanların da dolu olduğunu söyleyen vatandaşlar yetkililere seslendi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ

Sosyal medyada tepkilerini dile getiren vatandaşlar, “Havalar ısındı pandemi yasaklarında bittik bunaldık. Darıca yeni sahilde biraz hava alalım dedik. Akşamüzeri olduğu için A. B. ve C. otoparkları yoğunluğu kaldıramıyor zaten, yüzlerce arabaya ceza yazılmış yazıktır günahtır, lütfen biraz daha sağduyuya davet ediyoruz, isteyerek ve bilerek koymuyoruz. Her yer tıklım tıklım Darıca’daki otoparklarda, çocuklarımız, ailemiz ve büyüklerimiz” var diyerek serzenişte bulundular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Sahildeki, otopark, sorununa, çözüm, bulun!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı