Haber
08 Nisan 2021 - Perşembe 12:47
 
CHP’den Dilovası çıkarması
DİLOVASI Haberi
CHP’den Dilovası çıkarması

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya ve beraberindeki ekip pandeminin vurduğu Dilovası esnafını ziyaret etti.

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir ve yönetimi, Dilovası’na adeta çıkarma yaptı. CHP’li ekip önce, 7 Nisan Dünya Sağlık Günü dolayısıyla Dilovası Devlet Hastanesi ve Aile Sağlık Ocaklarını ziyaret etti. Hastane ve sağlık ocakları ziyaretlerinde sağlık çalışanlarına karanfil dağıtan CHP Kocaeli İl Başkanı Songül Kaya, pandemi döneminin kahramanları sağlık çalışanlarına özverilerinden dolayı teşekkür etti. Daha sonra pandeminin en çok yara alan kesimi, esnafı ziyaret eden CHP’li heyet çarşı esnafı ve semt pazarında esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

ESNAFIMIZ ZORDA

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya esnafın çok zor günler yaşadığını dile getirerek, “CHP Kadın Kolları olarak bugün zor günler yaşayan esnaflarımızı ziyaret ettik. Çoğu esnafımız zorda olduğundan dert yandı. Ekonomideki sıkıntı her alanda kendini gösteriyor. Tüm zorlukların üstüne yasadığımız bu salgın da çok etkiliyor. ‘Siftahsız kapattığımız günler oluyor’ diyen esnaflarımız da vardı. Bu zor günlerde esnafımızın sorun ve taleplerini dinledik” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’den, Dilovası, çıkarması,
Yorumlar
Haber Yazılımı