Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 12:41
 
Yeniden Refah Gebze’den ‘Erken seçime hazırız’ mesajı!
GÜNDEM Haberi
Yeniden Refah Gebze’den ‘Erken seçime hazırız’ mesajı!

Yeniden Refah Partisi Gebze Teşkilatı Mart ayı İlçe Divan toplantısı partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda konuşan Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, olası bir erken seçime hazır olduklarını mesajını vererek, 775 sandığın baş müşahitlerinin yüzde 85’ni tamamladıklarını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Gebze Teşkilatı Mart ayı İlçe Divanı teşkilat binasında Genel Merkez Kocaeli Sandık Sorumlusu Yaşar Birgül, İl Başkan Yardımcısı Erkan Katırağ İl Sorumlusu Ali Taştan ve partililerin katılımıyla gerçekleşti. Birim raporlarının sunumu ve mahalle teşkilatlarının raporlarının alınmasının ardından açılış konuşmasını Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç yaptı. Kılıç şöyle konuştu: “Teşkilatlarımızın özveri ile gönüllerini açarak, heyecan ve coşku içerisindeki çalışmalarını taktır ediyorum. Genel Başkanımız Sandık baş müşahitleri çalışmasına Gebze’mizi dahil etmiştir. Bu yüzden Gebze teşkilatı olarak ilçemizde 775 sandığın baş müşahitlerini yüzde 85’ni tamamlamıştır. İnşallah 12 Nisan’dan önce bu çalışmamızı tamamlayıp Genel başkanımıza güzel bir mesaj göndereceğiz. Öte yandan halkın değerlerine saygısı olmayan, halktan kopuk amirallerin mesajlarına en azgın dönemleri olan 28 Şubat’ta olduğu gibi bugün de yarın da boyun eğmeyeceğiz. Herkes kendi işine baksın buyurun siyaset sahnesine” dedi.

“DAVA ERİ SANDIK MÜŞAHİTLERİ ATAYACAĞIZ”

Genel Merkez Kocaeli Sandık Sorumlusu Yaşar Birgül ise, “Olası bir erken seçim halinde hazır olmak bakımından sandık baş müşahitlerinin belirlenmesi için ciddi bir çalışma yapılacak. İlk etapta Gebze, Çayırova ve İzmit’te yaklaşık 2 bin secim sandığından her birine dava eri bir sandık müşahidi atayacağız. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde en büyük toplumsal destek ve mutabakatın bizim üzerimizde oluşması ihtimaldir. Bu çalışmalarımızın tabana yayılması ve üstüne koyarak devam etmesi için İl, ilçe sandık sorumlusu arkadaşlarımıza ve teşkilatımıza çok iş düşmektedir. Bu bağlamda Gebze İlçe Başkanımız nezdinde Gebze’deki sandık sorumlusu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah 12 Nisan’da İzmit, Gebze, Çayırova sandık sorumlularımızı tamamlamış olarak Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a raporlarımızı iletmiş oluruz. Biz darbe planı veya iması yapanların mesajlarını geçmişte olduğu gibi bugünde yok sayıp halkımıza en güzel mesajı Yeniden Refah İktidarında vereceğiz” dedi.

“GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”

Ardından söz alan İl Başkan Yardımcısı Erkan Katırağ; “Gebze bizim evimiz. Gebze Milli Görüş için çok elverişli bölge, siyasetinde zor olduğu bölge. Yeniden Refah Partisi olarak Gebze’de büyüyoruz ve çalışıyoruz. Sizler Gebze’yi ve Ülkemizin sorunlarını dert edinerek dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sandık çalışmalarınız ve üye stantlarımızla siyasete yeni bir soluk getirdik. Rahatsız etmeye başladık. Rabbime şükürler olsun ki öyle bir bayrağın altındayız ki, ne başımızı öne eğdirecek bir şey ne utanacak bir geçmişimiz var ne de yarına dek korkulacak bir şey var. Projelerimiz de kadrolarımız da hazır gümbür gümbür geliyoruz. Mesaj gönderenler bilsinler ki artık halk mesajlardan korkmuyor. Aksine gelen mesajları kaydediyor ve diyor ki hodri meydan medyan buyurun siyaset arenasına diyor” dedi. Konuşmaların ardından Baş Müşahit çalışmalarındaki katkılarından dolayı Genel Merkez Sandık Sorumlusu Yaşar Birgül ve İl Başkan Yardımcısı Erkan Katırağ, Fahri Sönmez ve Salih Yaban’a plaket verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeniden, Refah, Gebze’den, ‘Erken, seçime, hazırız’, mesajı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı