Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 11:58
 
“Yatırım bütçesinin sadece yüzde 25’ini gerçekleştirdi”
ÇAYIROVA Haberi
“Yatırım bütçesinin sadece yüzde 25’ini gerçekleştirdi”

Çayırova Belediyesi CHP Meclis Üyesi Halis Koç, “CHP Çayırova meclis gurubu ve ilçe örgütümüz; cesur yüreklilikle; ön gördüğü yatırım bütçesinin sadece yüzde 25’ini gerçekleştiren Çayırova Belediyesi’nin üzerine kararlılıkla gitmeye devam edecek” dedi.

Çayırova Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısına bütçe harcamaları damga vurdu. Muhalefetten Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye çok sert harcama tepkisi geldi. Meclis konuşmalarına damga vuran harcamalar hakkında açıklama yapan Çayırova Belediyesi CHP Meclis Üyesi Halis Koç konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Boşuna çırpınmayın. Son çırpınmalar fayda getirmez!

FUZULİ HARCAMALARI YATIRIMA DÖNÜŞTÜRECEĞİZ

CHP Çayırova meclis gurubu ve ilçe örgütümüz cesur yüreklilikle;  her türlü tehdide ve şantaja karşı ön gördüğü yatırım bütçesinin sadece yüzde 25’ini gerçekleştiren Çayırova Belediyesi’nin bir avuç yandaşına sunduğu peşkeşlerin üzerine kararlılıkla gitmeye devam edecek. Elde edilen kazanç Çayırova halkına yatırım olarak dönecek. Tıpkı özel kalem bütçesinde sağladığımız katkı gibi. Halkımız şahit olsun ki; 2021 yılı bütçesinden reklama giden fuzuli harcamaları da yatırıma dönüştüreceğiz.”

Çayırova Belediyesi CHP Meclis Üyesi Halis Koç

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Yatırım, bütçesinin, sadece, yüzde, 25’ini, gerçekleştirdi”,
Yorumlar
Haber Yazılımı