Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 14:53
 
Kocaeli’nde Ramazan pidesi fiyatı belli oldu
KOCAELİ Haberi
Kocaeli’nde Ramazan pidesi fiyatı belli oldu

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Kocaeli’nde Ramazan pidesi fiyatını açıkladı. Kocaeli’nde Ramazan pidesi 370 gram olacak.

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı pide fiyatlarıyla ilgili açıklama yaptı. Balcı, “Bu yıl Ramazan Pidesi il bazında ‘illerimizin maliyetleri dikkate alınarak’ kilogram bazında 11-12 TL civarında gerçekleşecektir” dedi. Balcı illere göre Ramazan pidesi fiyatlarını da duyurdu. Balcı, “Ankara 275 Gr. pide 3 TL, Antalya ve İzmir’de 250 Gr. pide 3 TL, İstanbul’da 365 gr. pide 4 TL, Sakarya ve Kocaeli’nde 370 gr pide 4 TL iken Trabzon’da ise 500 gr. pide 5 TL’den satışa sunulacaktır” dedi.

MASKE MESAFE

Salgın tedbirlerine de değinen Balcı, “Önceliğimiz salgın tedbirleri çerçevesinde üretilen Pidelerimizin en hijyenik şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılması olacak ve işletmelerimizde “Maske, Sosyal Mesafe ve Temizlik” konusunda gereken hassasiyet gösterilecektir. Bu vesile ile yaklaşan Ramazan ayının milletimiz, ülkemiz ve İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diler, saygılar sunarım” dedi. Kocaeli’nde Ramazan pidesi 370 gramdan 4 TL olarak fiyatlandırıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli’nde, Ramazan, pidesi, fiyatı, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı