Haber
15 Eylül 2020 - Salı 11:41
 
İLHAN YILDIRIM ÖNE ÇIKTI
SİYASET Haberi
İLHAN YILDIRIM ÖNE ÇIKTI

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı’nın 19 Eylül Cumartesi günü gerçekleştireceği olağan ilçe kongresi öncesi temayülde ismi öne çıkanlar bugün Ankara’ya çağrıldı. 4 isimden AK Parti Kocaeli İl Yönetici İlhan Yıldırım öne çıktı.

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı’nın 19 Eylül Cumartesi günü gerçekleştireceği olağan ilçe kongresi mevcut ilçe başkanı Osman Akbulut 3 dönem kuralına takıldığını ve ilçe kongresinde aday olmayacağını açıklamıştı. Osman Akbulut’un aday olamamasıyla birlikte ilçe başkan adaylığı için Dilovası’nda birçok isim adaylığını açıkladı. Ancak ilçe başkan aday adaylığını açıklayan birçok isim arasında sadece 4 kişi AK Parti Genel merkezine çağrıldı.

İLHAN YILDIRIM ÖNDE

Ankara’ya bugün gidecek olan bu isimler; AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Yıldırım, AK Parti Dilovası İlçe Başkan Yardımcısı Mahmut Kocabay, ilçe yönetim kurulu üyesi Veysi Akyol ve ilçe kadın kolları başkanı Gülay Artut.  AK Parti Genel merkezine çağrılan bu 4 isminden birinin ilçe başkanı adayı olarak açıklanması bekleniyor. Çağrılan 4 isminden ise AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Yıldırım bir adım öne çıktı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLHAN, YILDIRIM, ÖNE, ÇIKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı