Haber
13 Eylül 2020 - Pazar 16:53
 
GEBZE’YE 4 YENİ SAĞLIK YATIRIMI
SAĞLIK Haberi
GEBZE’YE 4 YENİ SAĞLIK YATIRIMI

Gebze İlçe Sağlık Müdürü İlhan Kadıoğlu Gebzelilerin daha iyi koşullarda sağlık hizmeti alması için 4 yeni sağlık yatırımının inşaatının başladığını açıkladı.

Gebzelilerin daha iyi koşullarda sağlık hizmeti alması için, Gebze’de 4 yeni sağlık yatırımının inşaatı başladı. nikent ve Cumhuriyet Mahallelerinde temel inşaatına başlanan Yenikent Sağlıklı Hayat Merkezi, Dicle Aile Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Şehit Mehmet KARTAL Aile Sağlığı Merkezi’nin yapımına başlandığını duyuran Gebze İlçe Sağlık Müdürü İlhan Kadıoğlu pandemi sürecinde aile sağlığı merkezlerinin öneminin arttığına dikkat çekti.

GEBZE’YE YENİ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Aile Sağlığı Merkezi binalarının, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun ve Sağlıklı Yaşam Merkezi binasının yapımının en kısa sürede tamamlanacağını duyuran Kadıoğlu, “Gebze halkımızın yeni sağlık kuruluşlarına ihtiyacı vardı. Pandemi sürecinde Aile Sağlığı Merkezlerimiz önem kazandı. Bu ihtiyaçlar dikkate alınarak, yeni sağlık hizmeti merkezlerimizin yapımına başlandı. Ayrıca yakın zamanda ihalesi tamamlanıp hemen inşaatına başlanacak olan Gebze Ağız Diş Sağlığı Merkezi’mizin bölgemizdeki Diş Hastanesi ihtiyacını giderecektir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE’YE, 4, YENİ, SAĞLIK, YATIRIMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı