Haber
05 Nisan 2021 - Pazartesi 17:17
 
DARICA’DA HER MAHALLENİN KENDİ FİLYASYON EKİBİ VAR
DARICA’DA HER MAHALLENİN KENDİ FİLYASYON EKİBİ VAR
DARICA Haberi
DARICA’DA HER MAHALLENİN KENDİ FİLYASYON EKİBİ VAR

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Kocaeli’nde en yüksek vaka sayısının Darıca’da olması sebebi ile mahalle muhtarlarına talimat vererek her mahallede filyasyon ekibi kurdurdu.

Darıca’da artan ve durdurulamayan vaka sayıları ile birlikte Darıca Kaymakamı Yüksel Kara harekete geçti. Kaymakamlık koronavirüs ile mücadele kapsamında vakaların artışını engellemek amacı ile her mahallede mahalle muhtarlarının başkanlığında filyasyon ekipleri kurdurdu. Mahalle muhtarları, kurdukları ekip ile birlikte ev ziyaretleri gerçekleştiriyor, vatandaşların kurallara uyup uymadığını kontrol ediyor.

KAYMAKAMIMIZIN TALİMATIYLA KURULDU

Kurdukları filyasyon ekibi ve denetim süreci hakkında bilgi veren Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Sıddık Topal, “Darıca Kaymakamımız Sayın Yüksel Kara beyin talimatları doğrultusunda Kazım Karabekir Mahallesi filyasyon ekibim ile birlikte Covid-19 hastalarımızın ve hane ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Büyük ailemden de kurallara uymalarını rica ediyorum saygılarımla” dedi.

ZOR DÖNEMDE SORUMLULUKTAN KAÇMADINIZ

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara tüm mahalle muhtarlarının hassasiyetleri için teşekkür ederek, “Elinize, emeğinize ve yüreğinize sağlık. Zor bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde sorumluluk almaktan kaçınmadınız. Vatan ve millet sevginizi yaptığınız somut çalışmalarla hep gösterdiniz. Sizlere teşekkür ediyorum. Rabbim yolunuzu açık eylesin” açıklamasında bulundu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA’DA, HER, MAHALLENİN, KENDİ, FİLYASYON, EKİBİ, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı