Haber
22 Ekim 2020 - Perşembe 15:59
 
DARICA BİR UMUT, MUHTAR ER’İ ZİYARET ETTİ
DARICA Haberi
DARICA BİR UMUT, MUHTAR ER’İ ZİYARET ETTİ

Darıca Bir Umut Engelliler Dernek Başkanı Melek Arıkan, Muhtarlar günü sebebiyle Darıca Bağlarbaşı Muhtarı Aytun Er’i ziyaret etti.

Darıca Bir Umut Engelliler Dernek Başkanı Melek Arıkan, Muhtarlar günü nedeniyle 1977 yılından bu yana muhtarlık görevini sürdüren Darıca Bağlarbaşı Mahalle Muhtarı Aytun Er’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette engellilerle ilgili mahallelerdeki sorunları dile getiren Başkan Arıkan gerekli çalışmaların yapılması için destek talep etti. Ziyarette konuşan Başkan Arıkan, “Bağlarbaşı’nın emektar muhtarı Aytun Er’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin ve diğer muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Bugün yaptığımız ziyarette olduğu gibi Darıca Bir Umut Engelliler Derneği olarak engelli vatandaşlarımızın sesi olmaya onların taleplerini gereken yerlere iletmeye devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

“ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Muhtar Aytun Er ise Bağlarbaşı’nda yaşayan engelli vatandaşların rahat içinde yaşamaları için emek sarf ettiklerini dile getirerek, “Mahallemizde yaşayan engelli vatandaşlarımızın kendilerini eksik hissetmemeleri, herkes gibi bir yaşam sürebilmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Gelen her türlü talebi gücümüz yettiğince karşılamaya çalışıyoruz. Darıca Bir Umut Engelliler Dernek Başkanı Melek Arıkan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA, BİR, UMUT,, MUHTAR, ER’İ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı