İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ÇİMENTO ALINACAK
ÇİMENTO ALINACAK
AKARYAKIT ALINACAK
AKARYAKIT ALINACAK
Haber
06 Nisan 2021 - Salı 17:29
 
DARICA BELEDİYESİ’NDE KORONA TEDİRGİNLİĞİ
DARICA Haberi
DARICA BELEDİYESİ’NDE KORONA TEDİRGİNLİĞİ

Darıca Belediyesi Nisan Ayı olağan meclis toplantısına, AK Parti Meclis Üyesi Ahmet Hakan Hocaoğlu ve MHP Meclis Üyesi Fikret Ağbaba karantinaya alındığı için katılamadı.

Darıca Belediyesi Nisan Ayı olağan meclis toplantısı meclis salonunda gerçekleştirildi. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın başkanlığında başlayan meclis toplantısı saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Nisan Ayı olağan meclis toplantısının açılış konuşmasını yapan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Görevimizde 2 yılı devirdik. 2 yılda gerçekten ülkemizin içinde bulunduğu pandemi sürecine rağmen ekibimizle birlikte çok ciddi çalışmalar yaptık. Büyükşehir belediyemiz ile geldiğimiz günden bu yana özellikle başta millet bahçemiz olmak üzere altyapı çalışmaları ile şehrimizde değişim hareketi başlattık.

AHMET HAKAN HOCAOĞLU

BAŞKAN BIYIK EMEKLİ AMİRALLERİ KINADI

Cengiz Topel Caddesi, Emek Mahallesi’nde kentsel dönüşüm çalışmaları, Kazım Karabekir Mahallesi’nde sağlık ocağı gibi birçok alanda vatandaşımızın hayır duasını almaya çalışıyoruz. Zorluklarımız var ama gayretimiz ve çabamız Darıca halkının yarınlara daha emin adımlarla ilerleyebilmesi için. Bu süreci inşallah hep birlikte oluşturacağız. Yaklaşan Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. İçinde çok kıymetli bir gece olan Kadir Gecesi’ne ulaşmayı rabbim nasip etsin. Biz de Ramazan Ayı’nın maksadına uygun bir şekilde ihtiyaç sahibi olan ailelere yemek servisi yapma kararı aldık. Geçtiğimiz günlerde bir gece yarısı 103 tane generalin bir bildiri ile Türkiye’yi eski günlere getirmek gibi bir niyeti olduğunu da gözlemledik. Bir nevi darbe girişimine çanak tutun bir anlayış olduğunu bilerek kınıyorum.”

FİKRET AĞBABA

MECLİSTE KORONA TEDİRGİNLİĞİ

Başkan Bıyık’ın konuşmasını ardından katip seçimliği ve meclis başkanvekilliği seçimleri yapıldı. Yapılan seçimlere göre; Darıca Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Hüsamettin Ergül oldu. Belediye meclis toplantısına koronavirüs temaslı oldukları için evlerinde karantina alınan AK Parti Meclis Üyesi Ahmet Hakan Hocaoğlu ve MHP Meclis Üyesi Fikret Ağbaba katılamadı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA, BELEDİYESİ’NDE, KORONA, TEDİRGİNLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı