Haber
20 Kasım 2020 - Cuma 18:36
 
CHP’Lİ AKTAŞ, “DEMOKRASİ ADINA SEVİNDİRİCİ”
SİYASET Haberi
CHP’Lİ AKTAŞ, “DEMOKRASİ ADINA SEVİNDİRİCİ”

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı hakkında soruşturma başlatıldığını duyururken CHP Darıca Başkanı Aktaş’tan yanıt geldi.

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu. Bu gelişme üstüne CHP Darıca Başkanı Gökhan Aktaş, gazetemize yaptığı açıklamada “Gelişme olumlu, hukuk devleti adına demokrasi adına sevindirici. Önemli bir adım olarak görüyorum, hukuk gereği neyse onu yapmalıdır, buna inanıyorum” dedi.

SALGIN ADINA ÖNLEM ALDIK

Parti binasında ziyaretleri koronavirüs tedbirleri kapsamında kapattıklarını söyleyen Başkan Aktaş, “Ziyaretçilerimize ileri bir tarihe kadar binamızı kapattık. Online olarak çalışıyoruz. Salgın tabi önemli sağlık en önemli şey hayatımızdaki, bizler de bu anlamda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Tüm herkesi dikkatli olmaya davet ediyorum, salgın ne yazık ki artmış durumda. Bizler de mücadele ediyoruz, edeceğiz, umarım güzel günleri beraber görürüz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’Lİ, AKTAŞ,, “DEMOKRASİ, ADINA, SEVİNDİRİCİ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı