Haber
25 Şubat 2021 - Perşembe 14:25
 
Büyükgöz gençliğin merkezini inceledi
GEBZE Haberi
Büyükgöz gençliğin merkezini inceledi

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Gençlik Merkezi olarak planladığı eski adliye binasında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Söz konusu yeni gençlik merkezi 2021 yılında hizmete girecek.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün Ankara’da ilgili bakanlıklarda yürüttüğü girişimlerin ardından Gebze Eski Adliye binası Gebze Belediyesi’ne tahsis edilmesini sağlamıştı. Yeni adliye binasının hizmete girmesiyle boşalan ve uzun zamandan beri bu vaziyette bulunan 7 katlı eski adliye binası; Gebze Belediyesi ek hizmet binası olarak Gebzelilere hizmet verecek.

SOSYAL PROJE VE ÇALIŞMALARDA KULLANILACAK

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz adliye binasındaki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Büyükgöz, “Sosyal projelerde ve çalışmalarda kullanmak üzere Maliye, Çevre ve Şehircilik bakanlıklarımızla yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde tahsisini sağladığımız binamızda GESMEK kurslarımızın yanı sıra her türlü sosyal çalışma ve hizmetlerimizi Gebzeli hemşerilerimize sunacağız inşallah” diye konuştu.

2021’DE HİZMETE GİRECEK

2021 yılında yeni gençlik merkezinin hizmete gireceğini söyleyen Başkan Büyükgöz, “Gençliğin merkezi haline gelecek olan eski adliye binasının modernize çalışmalarını yerinde inceledik. İnşallah, proje tamamlandığında gençlerimiz; eğitimden spora, mesleki eğitimden kütüphaneye, kodlama atölyelerinden dijital dönüşüm ofisine kadar birçok zengin etkinliği içinde barındıracak tam teşekküllü bir merkeze sahip olacak” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükgöz, gençliğin, merkezini, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı