Haber
25 Şubat 2021 - Perşembe 12:31
 
Başkan Şayir’e işçilerden çay ikramı
DİLOVASI Haberi
Başkan Şayir’e işçilerden çay ikramı

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, vatandaşlarını yakından takip ediyor. Sık sık inşaat alanlarını ziyaret eden Başkan Şayir işçilerle yalıtım malzemelerinin üstüne oturup çay içti, sohbet etti.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ilçede çalışan vatandaşlarını sık sık ziyaret edip, çalışmaları yerinde inceliyor. Başkan Şayir, inşaat işçileri ile sohbet edip, onların ikramı olan çayı afiyetle içti. Her zaman halkla iç içe olan Başkan Şayir’in bu tavrı işçiler tarafından memnuniyetle karşılanırken, Başkan Şayir’e teşekkür edip, onunla sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan yalıtım malzemelerinin üstünde oturarak bir süre işçilerle sohbet ederken, sonrasında inşaat alanında incelemelerde bulundu.

TAKDİR YA DA TEŞEKKÜR BEKLEMEDİK

Burada konuşan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Dilovası Belediyesi olarak hem projelerimizin hem de vatandaşlarımızın işlerinde incelemelerde bulunduk. Bizler işçi ve esnaf arkadaşlarımızın mağduriyetlerini gidermek, onların beklentilerine cevap verebilmek adına taşın altına elimizi her zaman koyuyoruz. Bunu yaparken de bir takdir veya teşekkür beklemedik” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Şayir’e, işçilerden, çay, ikramı,
Yorumlar
Haber Yazılımı