Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 12:18
 
Aşı sırası futbolcularda!
SPOR Haberi
Aşı sırası futbolcularda!

Vaka sayısında dün yaklaşık 50 bini gören Türkiye’de futbolculara müjde geldi. TFF Başkanı Nihat Özdemir, futbolun salgından daha az etkilenmesi adına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile yaptığı görüşmede futbolcuların aşılanması için onay aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, futbolcuların COVID-19 aşılama kapsamına alındığını açıkladı. Gazeteci İsmail Küçükkaya FOX TV'de yaptığı açıklamada TFF Başkanı Nihat Özdemir görüştüğünü ve futbolculara aşılamanın başladığını belirtti.  Küçükkaya açıklamasında; "TFF Başkanı Nihat Özdemir’le konuştum. Ankara'daki toplantıda futbolcuların aşılanma kararı alınmış ve futbolcuların aşılama çalışmaları başlıyormuş." ifadelerini kullandı.  TFF’den konuyla ilgili resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. Resmi açıklamanın ardından Süper Lig’den amatör liglere kadar lisansı olan tüm futbolcuların E-Devlet üzerinden giriş yaparak aşı sırası alabileceği öğrenildi.

SADECE FUTBOLCULAR DEĞİL

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Ankara’da Sağlık Bakanı ile yaptığı görüşme sonrasında yaptığı açıklamada, “Sadece futbolcuları değil, hakemlerimizi, idari personelimizi, turistik hizmet veren tüm elemanları aşılatmak istiyoruz. Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile konuştum. Elinden gelen yardımı yapacağını söyledi” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aşı, sırası, futbolcularda!,
Yorumlar
Haber Yazılımı