Haber
17 Ocak 2021 - Pazar 15:41
 
AMATÖRDE TRANSFER TARİHİ BELLİ OLDU
AMATÖRDE TRANSFER TARİHİ BELLİ OLDU
SPOR Haberi
AMATÖRDE TRANSFER TARİHİ BELLİ OLDU

Amatör sporcuların beklediği müjdeli haber geldi. Türkiye Futbol Federasyonu yeni sezonun kitapçığını açıklarken, amatörde transfer dönemi 15 Şubat’ta başlayacak. Ligin statüsünün ise önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

On binlerce amatör futbolcunun yaklaşık 1 yıldır özlemle beklediği haber geldi. Türkiye Futbol Federasyonu, "2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar" kitapçığını yayımladı. Bu kitapçık, liglerin başlaması için atılan ilk adım olarak yorumlandı. Amatörde transfer dönemi 15 Şubat’ta başlayacak. Çift devreli oynanması beklenen ligin statüsünün önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

İŞTE TFF’DEN YAPILAN O AÇIKLAMA:

2020-2021 sezonunda amatör futbol müsabaka, tescil ve disiplin uygulamaları, amatör lisans işlem bedelleri, amatör liglerde yaş ve kategorilerin yer aldığı uygulama esasları, 15 Ocak 2021 tarihli TFF Yönetim Kurulu toplantısında kabul edilmiş olup TFF internet sitesinde yayınlanmıştır.  Amatör futbolcuların filiz lisans ve vize işlemleri 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olup 30 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir.  Amatör futbolcuların transfer işlemleri ise 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olup bitiş tarihi müsabakaların başlamasından sonra ayrıca ilan edilecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AMATÖRDE, TRANSFER, TARİHİ, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı