Haber
18 Eylül 2020 - Cuma 14:46
 
AK GENÇ ÇAYIROVA, MÜDÜR ALDEMİR’E GİTTİ!
ÇAYIROVA Haberi
AK GENÇ ÇAYIROVA, MÜDÜR ALDEMİR’E GİTTİ!

AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı Burak Fidan ve yönetimi, Çayırova Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Tuncel Aldemir’i ziyareti etti.

AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı Burak Fidan ve yönetimi, Çayırova Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Tuncel Aldemir’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Fidan, Müdür Aldemir’e yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi. Ziyarette koronavirüs kısıtlamaları sürecinde polis teşkilatının katkılarına da değinen Başkan Fidan “Polis teşkilatımızı özellikle pandemi sürecinde tedbirlerin yerine getirilmesi konusunda canla başla çalışmaları, salgının büyümemesi için kişi ayırt etmeksizin kanun koruyucu kimliklerinden ödün vermeden tedbirleri uyguladıkları için tebrik ediyorum” dedi.

“ÇAYIROVA HALKI BİLİNÇLİ DAVRANIYOR”

Tedbirler hakkında konuşan Müdür Aldemir ise “Mevcut kuralların temini tamamen halkımızın bu zorlu süreci kolayca atlatabilmesi için gereklidir. İlçemizin vatandaşına bu farkındalıkla hareket ederek tedbirlere uyduğu için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, GENÇ, ÇAYIROVA,, MÜDÜR, ALDEMİR’E, GİTTİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı